ثبت نام

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

نام
نام خانوادگی
شماره موبایل

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

شماره موبایل

مرژاک

بیت (Beat) ، ریمیک (Remake) و اینسترومنتال های (Instrumental) مرژاک (Merzhak)

در ارتباط با تاریخ تولد و ولادت مرژاک باید بگوییم که او متولد تاریخ پنجم جولای سال 1992 میلادی می باشد و جزو رپر های دهه هفتادی به حساب می رود که توانسته تا در بین این همه آرتیست کار درست و حرفه ای مارکت هیپ هاپ کشورمان یعنی ایران تا حد زیادی شناخته شده و با رفتارهای کاردرست و سرشناس قدیمی کشورمان همکاری هایی را داشته باشد.

یکی از موزیسین ها و همین طور رپر های زیرزمینی ایران به حساب می‌آید که در زمینه موسیقی هیپ هاپی به شدت موفق عمل کرده و توانسته است که هواداران بسیار زیادی را متوجه خود سازد و اکنون به عنوان یکی از رپرهای سرشناس دهه سومی رپ فارسی شناخته می شود و برای خودش در سایت های معتبر اجتماعی مانند اینستاگرام صفحه داشته و دنبال کننده دارد.

نکته جالبی که در ارتباط با موزیک های مرژاک وجود دارد این است که او تقریبا در سبک خاصی از موسیقی رپ و هیپ هاپ اشعارش را می‌ نویسد و آهنگ‌ سازی‌ می کند و به همین علت طرفداران خاص خود را داشته و هر شخصیت و یا هر کسی از مخاطبان این مارکت سلیقه شان مطابق با موزیک هایی که مرژاک می سازد نمی باشد و به همین علت شاید تعداد مخاطبان او نسبت به سایر همکارانش کمتر به نظر برسد.

از فعالیت‌های مرژاک در عرصه موسیقی که با همکاری با موزیسین های سرشناس رپ و هیپ هاپ انجام شده است می توانیم تا به همکاری او با سهراب ام جی در لایو پرفورمنس ماما اشاره کنیم که مورد توجه تعداد زیادی از طرفداران قرار گرفت. او همچنین با مسلک نیز موزیک سیم آخر را خواند که آن هم از بهترین موزیک های او می باشد.

میرم
پدرام آزاد
0 تومان
arrowup برگشت به بالا