ثبت نام

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

نام
نام خانوادگی
شماره موبایل

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

شماره موبایل

ریحانا

بیت (Beat) ، ریمیک (Remake) و اینسترومنتال های (Instrumental) ریحانا (Rihanna)

ریحانا با نام اصلی روبین ریانا فنتی متولد 20 فوریه 1988 در شهر سنت مایکل در کشور باربادوس است. ریحانا خواننده، بازیگر و طراح لباس و دارای برند ارایشی معروفfenty beauty و دیپلمات اهل باربادوس است. مادرش مونیکا یک حسابدار بازنشسته و پدرش رونالد سرپرست یک انبار بود دو برادر به نام‌های روری و راژاد و همچنین دو خواهر ناتنی و یک برادر ناتنی دیگر از طرف پدرش دارد.

ریحانا برای فرار از مشکلات خانه به خوانندگی روی آورد. او با دو تن از همکلاسی‌هایش یک گروه دخترانه را تشکیل داد و زمانی که 15 سال داشتند در مقابل تولیدکننده موسیقی، ایوان راجرز که به همراه همسر باربادوسی اش به آن جزیره آمده بود، تست دادند. راجرز از استعداد ریحانا شگفت‌زده شد.

کمتر از یک سال بعد ریحانا باربادوس را ترک کرد و به همراه راجرز و همسرش به کنتیکت نقل‌مکان کرد تا بر روی آلبوم نمایشی‌اش کار کند.

اولین آلبوم ریحانا در سال 2005 به بازار آمد. او آلبوم دوم خود را در سال 2006 با نام دختری مثل من را عرضه کرد. سال 2007 نیز با آلبوم دختر خوب بد شد منتقدان را متعجب کرد و در همین زمان بود که به شهرت و محبوبیت رسید.

آلبوم چهارم ریحانا در سال 2009 با نام درجه آر منتشر شد که رولت روسی یکی از بهترین آهنگ های این آلبوم بود. در بهار 2010 نسخه این آلبوم روانه بازار شد. در تابستان 2010 ریحانا با همکاری‌ امینم آهنگ Love the way you lieرا ضبط و منتشر کرد.

Love the way you lie
ناشناس
0 تومان
arrowup برگشت به بالا