ثبت نام

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

نام
نام خانوادگی
شماره موبایل

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

شماره موبایل

بهنام صفوی

بیت (Beat) ، ریمیک (Remake) و اینسترومنتال های (Instrumental) بهنام صفوی (Behnam Safavi)

بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ ایرانی متولد 15 تیر 1362 در شهر شیراز است. وی پس از تولد به بندر ماهشهر رفته و تا 16 سالگی در آنجا زندگی کرده است .

نام‌های هنری که به بهنام صفوی لقب داده‌اند عبارتند از:پسر مودب موسیقی ایران،سلطان آرامش و... بارزترین ویژگی اخلاقی بهنام صفوی را صبوری می‌دانند.

بهنام صفوی می‌گوید: د‌‌‌غد‌‌‌غه خواند‌‌‌نم از فعالیت‌ هایی كه برای گروه سرود‌‌‌ مد‌‌‌ارس د‌‌‌اشتم شروع شد‌‌‌. موسیقی را از دوران کودکی و از سن ۷ سالگی با ساز پیانو به صورت خودآموز آغاز کرد؛ سپس به فراگیری سازهای کوبه‌ای پرداخت.

چون آن زمان امکانات مناسب برای آموزش موسیقی در ماهشهر نبود، پیانو و سازهای کوبه‌ای را به صورت خودآموز و با مطالعه کتاب‌های آموزش موسیقی، یاد گرفت .

الگوی اصلی اش در موسیقی بی كلام ونجلیز، یانی، ژان میشل ژار و در موسیقی‌های باكلام هم بیشتر تا جایی كه بتواند همه‌ سبك‌ هایی كه خوب باشند را گوش می‌ كند.

بهنام صفوی از سال 1392 دچار ضایعهٔ مغز شد. بهنام صفوی با پیشرفت این بیماری در صبح 29 تیرماه 1394 مجبور به عمل جراحی سختی شد. حال بهنام صفوی بعد از عمل بسیار بهتر شده بود و حتی بعد از آن به انتشار آلبوم جدید معجزه و چندین تک آهنگ و برگزاری کنسرت‌های زیادی پرداخت.

کنسرت مشترک سیروان خسروی، زانیار خسروی و شهاب رمضان تحت عنوان کنسرتی برای بهنام شامگاه شنبه 22 دی ماه و طی یک سانس در سالن همایش ایرانیان برگزار شد و تمام درآمد این کنسرت به خانواده بهنام صفوی تقدیم شد.

در تاریخ  23 اردیبهشت 1398 مدیر برنامه‌های بهنام صفوی از درگذشت این خواننده پاپ در تاریخ در اصفهان و در سن 36 سالگی خبر داد.

عشق بی نظیر
دی جی استرس
0 تومان
عشق من باش
ناشناس
0 تومان
arrowup برگشت به بالا