ثبت نام

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

نام
نام خانوادگی
شماره موبایل

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

شماره موبایل

زدبازی

بیت (Beat) ، ریمیک (Remake) و اینسترومنتال های (Instrumental) زدبازی (Zedbazi)

زدبازی یک گروه موسیقی رپ فارسی است که فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرده‌است. این گروه از قدیمی‌ترین گروه‌های موسیقی رپ در ایران است و به عنوان پیشگام در سبک گنگستا رپ ایران شناخته می‌شود.

ابتدا سه خوانندهٔ اصلی و اولیه گروه، سامان رضاپور (سامان ویلسون)، مهراد مستوفی‌راد (مهراد هیدن) و سهراب مرادخواه (سهراب ام‌جی) بودند. سیاوش جلالی (سیجَل) و علیرضا جزایری (علیرضا جی‌جی) نیز از سال 2005 به این گروه پیوستندو بعدها نسیم پاریزه (نسیم) نیز به گروه پیوست.

اولین آهنگ آلبوم زاخارنامه به نام تهران مال منه در 18 فروردین 1391 پخش شد. این آلبوم در تاریخ 16 خرداد 1391 منتشر شد. مهراد هیدن، سهراب ام‌جی، سیجل، علیرضا جی‌جی و نسیم در این آلبوم حضور دارند. همچنین هیچ‌کس، بهزاد لیتو و آرش دارا در این آلبوم به‌عنوان خوانندهٔ مهمان حضور دارند.

در سال 2014 آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه ساخته شد که خواننده‌های اصلی این آلبوم جی‌جی، سیجل، نسیم و خواننده‌های مهمان این آلبوم بهزاد لیتو، سامی لو، سیاوش راد، کرنلا و سهراب ام‌جی بودند. این آلبوم، پس از آلبوم زاخارنامه اولین آلبومی بود که به اسم زدبازی منتشر شد. این در حالی بود که مهراد هیدن و سامان ویلسون به دلایلی از علیرضا جی‌جی، سیجل و نسیم جدا شده بودند و در این آلبوم حضور نداشتند. دلیل اصلی این جدایی هم اختلاف هیدن و ویلسون با جی‌جی بود.

در ادامه نوبت به هیدن و ویلسون رسید تا آلبومی را منتشر کنند. آن‌ها آلبومی به نام بزرگ منتشر کردند که سهراب ام‌جی هم در این آلبوم حضور داشت و این آلبوم تحت نام زدبازی نبود. ادامه آلبوم در سال بعد به نام بزرگ 2 منتشر شد.

در بین همین چند آلبوم بود که جی‌جی، سیجل و نسیم، آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه 2 را منتشر کردند.

پشت دست
علیرضا فروزنده
0 تومان
بی تاب
Danger
0 تومان
هارم
Danger
0 تومان
تهران مازراتی
ناشناس
0 تومان
مهد کودک
شاهین امیرپور
0 تومان
سیاه مثه برف
بکتاش منصوری
0 تومان
پسر بد
ناشناس
0 تومان
خودش میدونه خوبه
ناشناس
0 تومان
بی حس
ناشناس
0 تومان
داستان ما
ناشناس
0 تومان
نکنی باور
ناشناس
0 تومان
مرسی کلی
ناشناس
0 تومان
زمین صافه
ناشناس
0 تومان
arrowup برگشت به بالا