ثبت نام

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

نام
نام خانوادگی
شماره موبایل

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

شماره موبایل

حمید صفت

بیت (Beat) ، ریمیک (Remake) و اینسترومنتال های (Instrumental) حمید صفت (Hamid sefat)

حمید صفت متولد 18 مرداد 1372 در تهران ، خواننده و آهنگساز است. خودش را یک دهه هفتادی یاغی معرفی می کند که با موسیقی زیرزمینی غیرمجاز معروف شد اما یک دعوای خانوادگی و قتل ناخواسته او را به حاشیه برد .

در محله شمس آباد تهران بدنیا آمد ، مادرش صدای خوبی دارد و خواهرش نیز کارگردان بوده و بیشتر کلیپ هایش را با راهنمایی او می سازد ، برادرش هم ساکن آمریکاست .

فعالیت خود را از دوران راهنمایی با الگو از افرادی چون امینم و فیفتی سنت به همراه پسر دایی اش علی رهرو با ساخت موزیک رپ زیرزمینی شروع کرد .

او در مورد انتخاب سبک کاری اش می گوید رپ بیشتر به روحیه زندگی ام میخورد و بهتر میتونستم خودمو تخلیه کنم . لقب حمید در ابتدا حمید ابتکار بود اما بعدها ترجیح داد همون اسم و فامیلی اش باشد او پس از مدتی فعالیت گروه زد و بند رو تاسیس و شروع بکار گروهی کرد .

صدای او بیشتر با یک کار دو صدایی بنام بخشش با همکاری امیرعباس گلاب شنیده شد و با آهنگ چ بصورت مستقل به اوج رسید . در 22 مرداد 1396 خبر شوکه کننده قتل ناپدری توسط حمید صفت اهالی هنر را متاثر کرد

بعدا مشخص شد او در یک نزاع خانوادگی زمانی که متوجه می شود ناپدری مادرش را کتک می زند کنترل خود ر از دست داده و بعد از درگیری موجب مرگ وی می شود .

عجایب شهر
Ali Sianoor
0 تومان
ساتوری
حسین آقاعلی
0 تومان
Hotline Bling
ناشناس
0 تومان
fake
علیرضا فروزنده
0 تومان
بخشش
علیرضا فروزنده
0 تومان
arrowup برگشت به بالا