ثبت نام

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

نام
نام خانوادگی
شماره موبایل

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

شماره موبایل

صادق

بیت (Beat) ، ریمیک (Remake) و اینسترومنتال های (Instrumental) صادق (sadegh)

صادق واحدی (متولد کرج، 7 اردیبهشت 1369) با نام هنری صادق خواننده رپ فارسی ، اﻫﻨﮕﺴﺎﺯ ﻭ ﺭﭘﺮﯼ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺳﯿﺎﺳﯽ و ﻓﻠﺴﻔﯽ است. هم اکنون ساکن کشور ارمنستان می باشد. صادق در ابتدای نوجوانی در سن 13 سالگی به همراه خانواده به کشور ارمنستان مهاجرت می کند.

صادق از اعضای سابق لیبل کاغذ رکوردز رپ فارسی میباشد.

انتشار آهنگ هایی با تکست نویسی دلنوشت و چالهای فردی تاثیرات عمقی در فکر شنونده بوجود می آورد. این هنر او باعث موفقیت و محبوبیت زیادی بین مخاطبین رپ فارسی شده است. صادق سابقه همکاری با حصین ، امیر خلوت ، سوگند ، اپیکور ، تی دی ، جاستینا ، رضاپیشرو و علی اوج را در پرونده کاری خود ثبت کرده است.

اولین ترکِ رسمی صادق در دی ماه 89 به همراهی حصین به نام جفت کفش که یکی از ترک‌های آلبوم صبح بخیر ایران نیز بود منتشر شد. این دو به کمک هم کمپانی کاغذ رکوردز را تشکیل دادند. صادق در سال 89 به عضویت لیبل کاغذ رکورد در آمد تا در کنار حصین ، علی مجیدی و پوریا بهاور از تشکیل دهندگان اولیه این لیبل باشد .

او در همان سال اولین اثر رسمی خودش را به نام جفت کفش را با همکاری حصین منتشر کرد. از کارهای او میتوان به همکاری در آلبوم تبر با انتشار آهنگ خونهٔ بی سقف و تعدادی سینگل ترک از جمله نپرس رستاخیز سورئال اعتراف بی اندازگی بیشتر شاخص پالس و … نیز اشاره کرد.

سنگین
harun
0 تومان
برد و باخت
علیرضا فروزنده
0 تومان
تنهایی
علیرضا فروزنده
0 تومان
سورئال
skized
0 تومان
جزیره
ناشناس
0 تومان
برای
امیر نیری
0 تومان
شاخص
Metafite
0 تومان
بیشتر
emperor
0 تومان
نپرس
emperor
0 تومان
arrowup برگشت به بالا