ثبت نام

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

نام
نام خانوادگی
شماره موبایل

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

شماره موبایل

اپیکور

بیت (Beat) ، ریمیک (Remake) و اینسترومنتال های (Instrumental) اپیکور (Epicure)

گروه اپیکور بند شامل 4 عضو اصلی به نام امیر و حسین به عنوان رپر وآرمان وآتنا به عنوان خواننده در سبک R&B می باشد. آهنگسازی این گروه را آرمان بر عهده دارد .

سبک Epicure بر پایه تلفیق موزیک داب استپ با هیپ هاپ و بلوز می باشد و در این زمینه تعداد زیادی سینگل ترک و دو مجموعه به نام جمعه شب و یک از این گروه منتشر شده است. فعالیت اپیکور تحت لیبل متفقین قرار دارد.

از نکات قابل توجه در مورد ادعای گروه، در باره شکستن رکورد جهانی فست خوانی در موزیک فاطماگل توسط امیر اپیکور می باشد. که با واکنش های متفاوتی در فضای مجازی روبرو شد. لازم به ذکر است که ویدیوی اجرای زنده این ترک نیز پس از مدتی منتشر شد.

فعالیت دیس و انتقادی اپیکور به گروه 13 ، سپهر خلسه و بعضی از اعضای زدبازی و وانتونز دیده شده است. لازم به ذکر است که در سال 94حسین اپیکور به دلیل حمله صرع چند هفته ای در بیمارستان بستری شد و پس از بهبودی موقت متاسفانه در بیست و سوم فروردین ماه سال 96 دارفانی را وداع گفت.

فعالیت اپیکور پس از فوت حسین ، با ترک میام پیشت داداش ادامه یافت و کماکان نیز ادامه دارد. از جمله فعالیت های حرفه ای و جنجالی اپیکور ، میتوان به انتشار اخباری در تیتر روزنامه های معتبر مبنی بر آهنگ ترامپ و جزناله (حمله از زیر زمین به موسیقی پاپ) اشاره کرد.

Jigoola
امیرعلی جمالی
0 تومان
Celebridy
امیرعلی جمالی
0 تومان
بالاتر
علیرضا فروزنده
0 تومان
تکون بده
علیرضا فروزنده
0 تومان
arrowup برگشت به بالا