ثبت نام

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

نام
نام خانوادگی
شماره موبایل

شما برای خرید باید ثبت نام کنید

شماره موبایل

سپهر خلسه

بیت (Beat) ، ریمیک (Remake) و اینسترومنتال های (Instrumental) سپهر خلسه (Sepehr Khalse)

سپهر شهابلو با نام مستعار سپهر خلسه متولد هفدهم مرداد ماه سال 67 در شهر تهران و هم اکنون یک خواننده رپ ساکن کانادا می باشد. وی دارای مدرک فوق لیسانس میکروبیولوژی از کانادا می باشد.

او فعالیت رسمی خود را از سن 17 سالگی با توجه علاقه مندی به شعر نویسی هیپ هاپ با انتشار چندین سینگل ترک با دوستش، سینا فریاد افلاک، شروع کرد و پس از آشنایی با سروش هیچکس از 22 سالگی در لندن و زیر نظر وی وارد حرفه خوانندگی شد.

سبک شعر نویسی ساده و در عین حال سرشار از ایهام و فلو های متفاوت می باشد. از همکاری های خلسه میتوان به موزیک های مشترک وی با : جی جی ، سیجل ، لیتو ، سهراب ام جی ، رض ، فریاد ، تی دی ، کنرلا ، نسیم ، عرفان ، خشایار اس ار ، اپیکور و … اشاره کرد که آشنایی او با جی جی ژانر آثار و موزیک هایش را عام پسندتر کرد.

خلسه درگیری های متعددی با سایر آرتیست ها و فعالین هیپ هاپ داشته است که از آن میان می توان به اختلاف با پیشرو ، پوتک ، وانتونز ، تی دی و نیموش اشاره کرد . اختلافاتی که بعضا منجر به انتشار دیس و دیس بک هایی از طرفین و به وجود آمدن تنش و کل کل های مجازی زیادی بین طرفداران هر دو جبهه شد.

همکاری سپهر خلسه در البوم 78 امیر تتلو در موزیک مستر لوده اولین همکاری وی با تتلو بود.از خلسه 3 آلبوم رسمی به نام های فکر و خیال و یادگاری و انفرادی همراه با تعداد زیادی سینگل آهنگ منتشر شده است.

سال به سال
PooriaAkhi
0 تومان
نگو مثه اونام
ناشناس
0 تومان
گل من
شاهین امیرپور
0 تومان
سیاه مثه برف
بکتاش منصوری
0 تومان
arrowup برگشت به بالا